Skříň

 
Úvod
Historie
Projekt
Rozhraní
Trackball
Joystick a tlačítka
Ovládací panel
Upgrade 2012
Upgrade 2013
Upgrade 2014
Upgrade 2015
Skříň
Dodělávky
Hardware a software
Cena
A co dál?
Odkazy

Napadlo mě koupit černou laminovanou dřevotřísku, že bych pak ušetřil na barvě, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Je mnohem dražší a asi se to při řezání štípe. Vyrobím to z klasický dřevotřísky, pak se to případně vykytuje a natře.
Dřevotříska se platí od plochy, takže si nechám nařezat maximum dílů. Přesné nákresy nevedu, ale mám zhruba představu, jak to bude vypadat. Šířka bude asi 65 cm, výška začne na 190 cm, uříznout se to dá vždycky. S hloubkou začínám na 90 cm. Takže jsem koupil na bočnice dvě desky o rozměrech 190x90 cm. Tohle byla jediná akce, která proběhla v roce 2005. Příští rok s tím musím trochu hnout.
Až vyřežu boční stěny, tak zjistím přesně, kolik je toho ještě potřeba a pořídím zbytek. Bude to vypadat asi takhle a nechám to přes zimu uzrát. Nejdřív ale seženu monitor a pak se bude řezat. Rád bych, aby se tam vešel a to hlavně na hloubku. Monitor se totiž blbě řeže. PC jsem věnoval bratránkovi na experimenty s Linuxem a on mi pak sestaví z dodaného šrotu něco rychlejšího, až bude skříň hotová.
Pokračování na jaře.

Jaro je tady, konečně. Teda podle kalendáře.
Já to letos asi dodělám. Vím, že to bude fungovat, ale jak to bude vypadat, to mě teda taky zajímá. Sehnal jsem monitor a je dost hlubokej. Asi to budu muset vyřezat trochu jinak. No, to vyřeším raz dva až na to vlítnu. Radši jsem pořídil ještě zářivkový svítidlo, bez toho by to taky nešlo a brzo se bude řezat. To znamená, že tak koncem dubna. A samozřejmě přibude nějaká fotodokumentace.

Řezalo se a samozřejmě jinak. Nazval bych to volná improvizace na tohle téma.
Jde mi o to, ať je to jednoduchý. S mincovníkem jsem od začátku nepočítal. Je docela sranda to tam zabudovat, ale pak bych musel furt rozměňovat a to by mě brzo přestalo bavit, když to řeknu slušně. Šuplík s klávesnící umístěný pod panelem jsem vyrobit chtěl, ale kvůli nedostatku času to musím vypustit. Teďka chci příležitostně sehnat zbytek materiálu. Koupím taky hranoly 3x3 cm, který se nařežou. Budou zevnitř podle potřeby a zvenku se to přišroubuje. Snad to bude tímhle způsobem držet pohromadě.
V zásadě žádnou důležitou informaci už nemám. Další aktualizace bude asi až začátkem července a během prázdnin to snad dodělám.


Zpět   Úvodní strana   Další