Upgrade 2013

 
Úvod
Historie
Projekt
Rozhraní
Trackball
Joystick a tlačítka
Ovládací panel
Upgrade 2012
Upgrade 2013
Upgrade 2014
Upgrade 2015
Skříň
Dodělávky
Hardware a software
Cena
A co dál?
Odkazy

Aby se zase něco dělo, tak jsem ta nová tlačítka vpravo barevně přetunil a dvě červená mi zbyla. Jak je využít? Nalevo od joysticku je místo, tak jsem je tam dal a jsou to směry doleva a doprava. Tím se třeba ovládají hry Space invaders, Carnival nebo Astroblaster na origo automatech. To byla asi tak půlhodinová, ale hlavní, zimní úprava.
Na jaře, při úklidu sklepa, jsem našel jedno červený tlačítko. Tlačítko mám, panel taky, tak že bych si přivezl i ten zbytek, ne?
Rodiče zajásali, mám si ten krám co nejdřív odvézt. Dám to do sklepa, jinam to stejně nesmí.
Kamarádovou dodávkou jsme to převezli, to byla brnkačka, ale nejzajímavější bylo stěhování se švagrem do sklepa. Už to nevypadalo, že se s tím po schodech vytočíme, ale na druhý pokus, s jiným výchozím natočením a v nejkritičtějším místě i za použití hrubší síly, jsme to schodištěm protlačili.
Taky jsem musel vyměnit reprobedny, jedna přestala hrát a odešel hardisk. Dal jsem tam rovnou jiný PC (INTEL Celeron 1,7 GHz, 512 MB RAM, integrovaná zvukovka). Grafiku jsem použil ze starého stroje neboť je lepší než integrovaná na základní desce a jsou tam Windows XP.
Takže za pár let bude pravděpodobně i ta dvojhra. Co vím ale naprosto jistě je, že tu skříň ze sklepa vcelku už nikdo nikdy nedostane :-)


Zpět   Úvodní strana   Další