A co dál?

 
Úvod
Historie
Projekt
Rozhraní
Trackball
Joystick a tlačítka
Ovládací panel
Upgrade 2012
Upgrade 2013
Upgrade 2014
Upgrade 2015
Skříň
Dodělávky
Hardware a software
Cena
A co dál?
Odkazy

Jestli vás tenhle web pobavil a něčím obohatil, tak jsem spokojenej a o to mi šlo. Tou mojí rychlostí to trvalo sice 2,5 roku, ale je to práce na pár desítek hodin.
Asi jsem to zbouchal proto, že si zahraju spíš příležitostně a když už se k tomu dostanu, tak to musí být originální zábava. U některých her mě klávesnice docela štve a tak jsem to chtěl vylepšit. A důležitý taky je, aby se u toho sešlo víc lidí.
Pro pořádný výkony to chce trénink a získat grif, aby člověk trefil ty šikmý směry na joysticku, ale to je jen otázka času. Rozhodně by bylo chybou si myslet, že arcade ovládáním si člověk vylepší výkony ve všech hrách. U her, kde se používá joystick pouze pro dva směry asi ne, ale u většiny rychlých čtyř a osmisměrových her určitě. Myslím tím v porovnání s klávesnicí. Gamepad znám akorát z obrázku, PC joystick také nevedu, takže toto srovnání nemám.
Je to fakt pěkný a brácha si to nemůže vynachválit. Dětem se to také líbí a dělal jsem to přece pro ně. To je asi jasný všem. Když budou hodný, tak je k tomu s bráchou taky pustíme.
V zimě se na automatu hrát nebude. Je to rozebíratelný a tak se monitor, PC a panel uklidí na zimu do tepla, aby to pár let vydrželo. Dát to celý do baráku mi jaksi neprošlo. Přitom se to vejde na 1 m 2 a evidentně to ladí s veškerým nábytkem a to hlavně se světlým.
Jo, nevíte o nějaký maringotce nebo autobusu?
No, to byl vtip :-)

Všechno, co jsem o tom věděl, je na tomto webu a tím končím. Teď už to záleží jen na vás. Do budoucna hodlám aktualizovat pouze kapitolu Odkazy o vaše unikátní automaty a panely. Originalitě se meze nekladou a hlavně je to legrace a o to jde. Doufám, že jsem vám ušetřil čas při sbírání informací a že se někdo další přidá. Jestli jste to dočetli až sem, tak je vidět, že vás to zajímá a myslím, že to taky zboucháte. Asi rozumný postup je zbouchat nejdřív panel a pak skříň. Dokumentujte to a až budete mít funkční panel včetně popisu řešení, hoďte to na web.

A co tedy dál? Teď si taky zasoutěžím na Rotaxmame. Tam posílám rekordy, který hraju výhradně na klávesnici, případně myší a musím uznat, že je to bezvadná zábava. A také mě zajímá, jak konkrétní hra dopadne v porovnání s automatem.

:-) Pavel   


Zpět   Úvodní strana   Další