Dodělávky

 
Úvod
Historie
Projekt
Rozhraní
Trackball
Joystick a tlačítka
Ovládací panel
Upgrade 2012
Upgrade 2013
Upgrade 2014
Upgrade 2015
Skříň
Dodělávky
Hardware a software
Cena
A co dál?
Odkazy

Ještě bych se vrátil k předchozí části a trochu to zrekapituloval.
Když máte materiál pohromadě, lze skříň zbouchat za víkend. Drží to dobře, to je úplně v pohodě, ale váží to možná i metrák. Dva lidi to ještě unesou, ale do patra bych to tahat nechtěl. Hranolů je potřeba asi 12 metrů. Myslím, že lze použít rozměr hranolů 3x3 cm všude a mělo by to držet. Ale nejpodstatnější informace je podle mě tato. Nechat si nařezat desky v těch krámech, kde se to prodává, protože na to mají pořádnou pilu. Uříznou to naprosto přesně a hlavně, je to pravoúhlý. Zbylé desky jsem si nechal uříznout na požadovanou šířku a druhý rozměr jsem vzal o pár cm víc. Pak se to podle potřeby uřízlo. Tenhle princip můžu doporučit, protože jsme se skoro divili, jak to bezvadně pasuje dohromady. Co se týká těch barevných hran, které jsou na originálních automatech, tak to se jmenuje T-Molding. V tý hraně se udělá drážka a do toho se to nacpe. Tady se to ale neprodává a starej automat kvůli tomu taky shánět nehodlám. Buď tam nažehlím hranu, která se k tomu prodává u nás nebo se na to vykašlu.
No, kdo je zdatný řemeslník, tak ho tyto informace asi nudí, ale jistě se neurazí. A kdo na to není, tak se mu to může hodit.


Klávesy "o", "k" jsem tam dal zbytečně. Přišel jsem na to, že i v této staré verzi lze hlášku, která se objevuje u her, které nejsou emulovaný na 100%, odkliknout pohybem joysticku do stran a předělal jsem to. Na místo klávesy "o" jsem posunul levý alt a místo levého altu je mezerník.
Časem zcela jistě bude verze panelu číslo dvě, kde bude ještě jeden joystick, to je jasná věc. Mám akorát jeden problém, nemám na to čas, ale to snad taky vyřeším.

Zpět   Úvodní strana   Další